Çorlu Hurdacı

 

Hakkımızda

Murat Metal Hurda, verdiği kaliteli hizmetle hurdacılık sektöründeki başarılı yerini korumaya ve örnek firma olmaya kurulduğu 1999 yılından beri devam etmektedir.

 

İş ortaklarına sunduğu “garantili memnuniyet geri dönüşü” nü sağlayan Murat Metal Hurda, çağdaş gelişmeleri takip eden iş disipliniyle hurdacılıktaki liderliğini yıllardır korumaktadır.

 

Murat Metal Hurda, başlıca görevi olan “ülkemizde ihtiyaç duyulan hurda metallerin geri dönüşümü” müşterilerinin hizmetine her zaman zamanında, sorunsuz ve güvenilir şekilde sunarak saygın kimliğinden taviz vermemektedir.

 

Murat Metal Hurda doğaya saygı ilkesi doğrultusunda hurda metal çeşitlerinin geri dönüşümünü en verimli şekilde sağlayarak, ülke ekonomisinin kalkınmasına ve doğal malzemelerin işlenerek tekrar kullanımına katkıda bulunmaktadır.

 

Hurdacılıktaki saygınlığını; verdiği hizmetin kalitesi, verimliliği ve zamanı iyi yönetebilmesiyle sağlayan firmamız uzman kadrosuyla geri dönüşümün lideri olmaya devam ediyor.

 

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Murat Metal Hurda, dünyanın doğal kaynaklarını koruma ve doğaya geri verme ilkeleriyle ilerlediği bu yolda güvenilir iş ortaklığı için tercih edilen öncü bir firmadır.

 

 

Tüm hurda metallerinizi iş yerinizden kendi aracımızla problemleri hızlıca çözüme ulaştıran çalışma ekibiyle teslim almaktayız. Başta Tekirdağ, Çorlu, İstanbul ve çevre illerden hurda alımı güvenilir ve titiz hizmet anlayışımızla zamanında yapılmaktadır.

 

Hurdalarınızı en verimli şekilde kâra geri dönüştürecek doğru adres Murat Metal Hurda.

Hurda Bakır
Hurda Kablo
Hurda Demir
Hurda Metal
 

Hurda Metal Çeşitleri

Kurşun, Demir, Demir Talaşı, Çinko, Kablo, Krom, Sarı Pirinç Bronz, Bakır, Alüminyum, Hurda Motor.

Adres

  • Şeyhsinan Mah. Eski Sanayi Sit. 6. Sokak N0:17 Çorlu/Tekirdağ
  • E-mail:info@corluhurdaci.com
0532 762 75 87